فروش ماشين هاي اداري،فروش كارتريج،اسكنر،فكس
آموزش تعميرات ماشين هاي اداري،تعميرات ماشين هاي اداري،شارژ كارتريج
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 0
ديروز : 0
افراد آنلاين : 1
همه : 293
چت باکس

براي خريد دستگاه فتوكپي توشيبا توجه به حجم چاپ دستگاه، قابليت هاي گرافيكي، سرعت چاپ و در نظر گرفتن كيفيت قطعات از نكات مهم و ضروري است كه به هنگام خريد بايد به آن توجه بيشتري داشت. حجم چاپ دستگاه از ضروري ترين نكاتي است كه هر كاربر دستگاه كپي بايد به آن توجه ويژه داشته باشد. دستگاه هايي با حجم چاپ بالا براي مصارف پركاربرد مفيد مي باشند.

همچنين به ياد داشته باشيد استفاده ي بيش از حد از دستگاه از عواملي است كه منجر به خرابي دستگاه فتوكپي مي شود. سرعت چاپ نيز يكي از عواملي است كه براي خريد دستگاه فتوكپي توشيبا بايد به آن توجه داشته باشيد. سرعت چاپ براي مراكزي كه استفاده ي زيادي از دستگاه دارند بسيار حائز اهميت مي باشد، زيرا روند انجام امور را سرعت مي بخشد. دستگاه هاي كپي در مدل هاي حرفه قادر به چاپ ۱۰۰ برگه در هر دقيقه مي باشند.

انواع دستگاه فتوكپي توشيبا

انواع دستگاه كپي توشيبادر مدل هاي ايستاده و روميزي تقسيم بندي مي شود. مدل ديگري هم براي تقسيم بندي دستگاه كپي وجود دارد كه بر اساس رنگي و سياه و سفيد بودن چاپ دستگاه تعيين مي شود. مدل هاي ايستاده ي دستگاه كپي حجم بيشتري از فضا را اشغال كرده و كارايي بالاتري نسبت به مدل هاي روميزي دارند.

مدل هاي روميزي براي مصارف خانگي مناسب هستند. اگر بخواهيم به بررسي نوع ديگري از تقسيم بندي انواع دستگاه فتوكپي هم بپردازيم بايد بگوييم دستگاه كپي هاي رنگي مناسب براي چاپ عكس و تصاوير هستند  و دستگاه كپي هاي سياه و سفيد براي چاپ اسناد مناسب مي باشند. براي خريد دستگاه فتوكپي توشيبا لازم است انواع دستگاه كپي را بشناسيد و متناسب با نياز خود بهترين را براي خود انتخاب كنيد.

تعميرات دستگاه فتوكپي توشيبا

تعميرات دستگاه فتوكپي توشيبا يكي از تخصصي ترين خدماتي است كه در واحد تعميرات ارائه مي شود. اين واحد به دليل دسترسي به انواع ابزارآلات مدرن مي تواند تمام عيوب پيش آمده براي دستگاه فتوكپي را برطرف كند. حساسيت هاي دستگاه كپي بسيار زياد است به همين دليل لازم است تعمير دستگاه كپي توسط افراد مجرب انجام شود. تسلط كارشناسان اين واحد بر تمام مباحث تعميراتي سبب شده تا فرآيند تعميرات با سرعت و كيفيت بالايي همراه باشد.

دستگاه هاي كپي دچار هر عيب و ايرادي كه باشند در اين مركز قابل تعمير هستند. تعويض انواع قطعات معيوب و شكسته ي دستگاه كپي در اين واحد امكان پذير است. تمام قطعات فرسوده با نمونه هاي اصلي جايگزين شده و داراي ضمانت مي باشند.

▼▼▼▼▼▼

منبع : www.toshibaservice.ir

▲▲▲▲▲▲

امتياز:
بازديد: 3
برچسب:
:
[ 1397/5/25  ] [ ۰۸ ] [ copymachine97 ]

كارتريج پرينتر ريكو در دو مدل ليزري و جوهر افشان در دسترس است. شارژ كارتريج پرينتر ليزري و جوهر افشان ريكو به طور كلي از هم جدا و متفاوت و تنها در كليات مشترك هستند. كارتريج هاي ليزري ريكو به راحتي و توسط متخصصان شارژ كارتريج شارژ شده و قابليت استفاده مجدد را پيدا مي كنند.

 

شارژ كارتريج پرينترهاي ليزري بسيار مرسوم بوده و حتي شركت هاي بسيار بزرگ نيز كارتريج هاي خود را به مراكز شارژ كارتريج جهت شارژ ارسال مي كنند، اما كارتريج هاي جوهر افشان نهايتا ۲ بار قابليت شارژ دارند كه خيلي هم نمي توان به كيفيت آنها تكيه كرد.

به جاي شارژ كارتريج هاي جوهر افشان بايد از كارتريج هاي قابل شارژ استفاده كرد تا نتيجه بهتري حاصل شود. هر چند كارتريج هاي قابل شارژ نيز مي توانند اثرات منفي روي هد دستگاه جوهر افشان ايجاد كنند، اما در هر صورت كيفيت بهتري را نسبت به نمونه هاي قديمي تر ارائه مي دهند.

چه وقت براي شارژ كارتريج ريكو اقدام كنيد؟

صرف نظر از نوع دستگاه چاپ و مدل آن، وقتي جوهر يا تونر كارتريج تمام مي شود يا نزديك تمام شدن است، بايد فكري براي شارژ كارتريج ريكو  كنيد. اگر دقت لازم را در نگهداري از آن به عمل نياوريد، سريعا خشك شده و ديگر نمي توان آن را پر كرد. بدين ترتيب مجبور هستيد پول بيشتري براي خريد كارتريج نو صرف كنيد.

پس وقتي اولين آثار اتمام جوهر هر كدام از كارتريج هاي رنگي يا سياه را مشاهده كرديد، وقت را تلف نكنيد و سريعا آن كارتريج را از پرينتر خارج كنيد و به دنبال مركزي باشيد كه شارژ كارتريج ريكو را با بالاترين كيفيت انجام دهد. قبل از مراجعه براي شارژ كارتريج ريكو در بسته بندي آن دقت لازم را به عمل بياوريد.

*** منبع : http://www.ricoh.ir.zone

امتياز:
بازديد: 4
برچسب:
:
[ 1397/3/28  ] [ ۱۱ ] [ copymachine97 ]

تعميرات پرينتر سامسونگ يكي ديگر از تخصصي ترين خدمات ارائه شده در اين مركز مي باشد كه با بهره‌ گيري از پيشرفته ترين ابزارآلات تعمير و هوشمندانه‌ترين تجهيزات عيب يابي انجام مي‌پذيرد. كارشناسان حاضر در نمايندگي سامسونگ به دليل برخورداري از تمامي امكانات حرفه اي اين حوزه، موفق به ارائه بالاترين سطح كيفي خدمات پس از فروش و كسب بالاترين ميزان رضايت مشتريان خود گشته اند. موفقيت و پيشروي مركز تعميرات پرينتر سامسونگ مرهون تعهد به پارامترهايي است كه از زمان راه اندازي و تأسيس در اين مركز اجرايي گشته اند.

 

كاربران گرامي پرينتر سامسونگ به خاطر داشته باشند، تعميرات اين دستگاه در مراكز غيرمجاز و به دست افراد مبتدي، نه تنها مشكل آن را برطرف نخواهد كرد بلكه موجب وارد كردن صدمات جدي به بخش‌هاي ديگر دستگاه خواهد گرديد. حتي در برخي موارد با از كار انداختن كلي دستگاه امكان بازيابي و اصلاح آن را براي هميشه از بين مي‌برد.

شما مي‌توانيد با انتخاب آگاهانه مركز تعميرات سامسونگ جهت تعمير دستگاه معيوب خويش، در كمترين زمان و با كمترين هزينه، خدمات مورد نياز خويش را دريافت نماييد. احترام به مشتريان و هموطنان گرامي در كنار ارائه بالاترين سطح كيفي خدمات، هدف مديريت و كادر فني مركز تعميرات سامسونگ مي‌باشد.

*** منبع ← http://www.samsung.ir.zone

امتياز:
بازديد: 4
برچسب:
:
[ 1397/3/27  ] [ ۱۱ ] [ copymachine97 ]

نمايندگي شارپ در ايران با تكيه بر دانش و تخصص كارشناسان زبده و ماهر خويش در تلاش است تا تخصصي ترين خدمات حوزه سخت افزار و پشتيباني فني تجهيزات را به مشتريان، همكاران و هموطنان گرامي ارائه نمايد. بدين منظور كارشناسان اين مركز، طي دوره‌هاي تخصصي و حرفه‌اي، گزينش شده‌اند و بر ساختار نرم افزاري و سخت افزاري تمامي دستگاه هاي شارپ آشنايي و تسلط دارند. با توجه به گستردگي خدمات ارائه شده در نمايندگي شارپ، توجه، دقت و تمركز بر خدمات ارائه شده، جز با ايجاد واحدهاي تخصصي امكان‌پذير نبوده است. در مركز تعميرات شارپ خدمات تخصصي مرتبط با هر محصول صرفاً در پارت مخصوص به همان محصول ارائه مي‌گردد.

شما كاربران گرامي بسته به نوع دستگاه خويش، پس از ورود به نمايندگي شارپ به واحد مربوطه راهنمايي شده و خدمات تخصصي مورد نياز خويش را دريافت مي‌كنيد. در هر يك از واحدهاي تخصصي تعميرات شارپ ، كارشناسان متخصصي حضور دارند كه راهنما و پاسخگوي شما كاربران گرامي در زمينه اختلالات ايجاد شده در دستگاه و شيوه رفع آنها خواهند بود.

*** منبع : http://sharp.ir.zone

امتياز:
بازديد: 7
برچسب:
:
[ 1397/3/22  ] [ ۱۱ ] [ copymachine97 ]

مركز تعميرات كپي با تيمي از برترين متخصصين تعمير ماشين هاي اداري در  كشور ، اين اطمينان را مي دهد كه ابتدا دستگاه هاي فتوكپي را تجزيه و تحليل كرده و سپس با توجه به مشكل موجود، آن را تعمير مي كند؛ همچنين اين مركز مشكلات دستگاه شما را با بهترين راه حل فني، كوتاه ترين زمان ممكن و كمترين هزينه مرتفع مي سازد و حتي‌الامكان قطعات فابريك را تعويض نمي كند و در صورت تعويض نيز قطعاتي را با كيفيتي برابر قطعات اصل جايگزين مي نمايد.

 

گفتني است ، مركز تعميرات كپي يكي از مجهزترين و تخصصي ترين مراكز تعميرات فتوكپي  با بيش از سال ها سابقه، خدمات خود را در زمينه تعميرات تخصصي كليه ي پرينترهاي ليزري ، سوزني ، جوهرافشان چندكاره و هد انواع پرينتر در كوتاه ترين زمان و با مناسب ترين هزينه  ارائه مي دهد. خدمات تخصصي تعمير اسكنر ، تعمير فكس و شارژ كارتريج از ديگر خدمات اين مجموعه مي باشد. لازم به ذكر است ، تعمير هريك از ماشين هاي اداري در واحد تخصصي دستگاه مورد نظر انجام مي گردد و جهت تعميرات هر دستگاه از تعميركاران و متخصصين همان دستگاه بهره گرفته ايم.

 

* منبع ◄ http://copymachine.ir

 

امتياز:
بازديد: 10
برچسب:
:
[ 1397/3/12  ] [ ۱۰ ] [ copymachine97 ]
[ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب