فروش ماشين هاي اداري،فروش كارتريج،اسكنر،فكس
آموزش تعميرات ماشين هاي اداري،تعميرات ماشين هاي اداري،شارژ كارتريج
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 0
ديروز : 0
افراد آنلاين : 1
همه : 293
چت باکس

دستگاه فتوكپي رنگي

دستگاه فتوكپي رنگي toshiba يكي از انواع توليدات اين كمپاني در حوزه ماشين هاي اداري و دفتري است. اين مدل از دستگاه هاي كپي توشيبا، رنگ را به زندگي و فضاي كاري شما هديه مي دهند. وقتي از رنگ در كار خود بهره مي بريد، بدون شك خواهيد توانست ميزان بهره وري را بالا برده و از آن استفاده بي نهايت كنيد. با استفاده از يك دستگاه كپي رنگي، كارهاي شما بهتري ديده مي شوند.

حرفه اي تر ظاهر مي شويد و جذابيت بيشتري خواهيد داشت. استفاده از رنگ در كپي در حقيقت به معناي استفاده از روشي ضمني براي نشان دادن تاكيد شما روي موضوع مورد نظرتان است. به همين دليل است كه مي گوييم اگر دستگاه فتوكپي رنگي toshiba را بر اساس شرايط كاري و اختصاصي خود انتخاب كرده ايد، انتخابي درست و بهينه است. البته به ياد داشته باشيد در حوزه تعمير دستگاه كپي، تعمير كپي رنگي به حساسيت به مراتب بيشتري  از كپي تك رنگ نياز دارد.

تعمير دستگاه فتوكپي رنگي toshiba

همان طور كه گفتيم تعمير دستگاه فتوكپي رنگي toshiba كمي حساس تر از كپي هاي تك رنگ است. در اين دستگاه بخشي كه رنگ را توليد مي كند، بايد با حساسيت بيشتري مديريت شود. همواره بايد متوجه خالي شدن مخزن رنگ هاي مختلف در اين دستگاه باشيم تا در روند كپي رنگي گرفتن تاثير منفي ايجاد نكند.

براي تهيه مواد اوليه و مصرفي دستگاه فتوكپي رنگي توشيبا  به هر مركز و مغازه اي اعتماد نكنيد، زيرا مواد نامرغوب نه تنها كيفيت چاپ را تحت تاثير قرار مي دهند و آن را بي كيفيت مي كنند، بلكه به ساير اجزاي دستگاه نيز آسيب مي رسانند. در مركز تعمير دستگاه فتوكپي رنگي Toshiba از تعميركاران و تكنسين هايي كمك گرفته ايم كه به خوبي ساختار اين دستگاه ها را مي شناسند و مي دانند كه چگونه و از كجا عيب يابي و تعمير را آغاز كنند.

وقتي دستگاه فتوكپي  با مشكلات و اختلالاتي روبه رو مي شود، سواي نگراني براي تعمير دستگاه فتوكپي رنگي toshiba ، اكثر كاربران در زمينه حمل و جابه جايي اين دستگاه نيز نگران هستند. اين دستگاه به خصوص اگر از نوع ايستاده و كنسولي باشد، جابه جايي سختي دارد؛ اين مسئله همواره همه كاربران را نگران و مضطرب مي كند.

به همين دليل است كه سرويس تعميرات كپي در محل را به كمك نمايندگي تعميرات دستگاه كپي توشيبا راه اندازي كرده ايم. به كمك اين سرويس تعميركار مربوطه در محل حاضر مي شود و هر آنچه را كه لازم باشد، براي بهبود وضعيت دستگاه انجام مي دهد.

 

به اين ترتيب ديگر دغدغه حمل و جابه جايي نداريد، در زمان و هزينه هاي خود صرف جويي قابل توجهي كرده ايد و در نهايت مي توانيد بر روند تعميرات دستگاه خود نيز نظارت داشته باشيد. در هنگام تماس، تمايل خود را مبني بر استفاده از از خدمات سرويس در محل دستگاه كپي قيد كنيد و منتظر انجام هماهنگي هاي اوليه بمانيد.

 

منبع : www.toshibaservice.ir

امتياز:
بازديد: 2
برچسب:
:
[ 1397/6/12  ] [ ۱۲ ] [ copymachine97 ]

نمايندگي مجاز كونيكا مينولتا، مركزي است كه به صورت قانوني و رسمي خدمات مربوط به محصولات اين كمپاني را به كاربران ارائه مي دهد. واحدهاي فروش و تعميرات اين نمايندگي، توسط افرادي اداره مي شوند كه از سالها تجربه كاري برخوردار بوده و زير و بم حوزه هاي مذكور را به خوبي مي شناسند.

به همين سبب است كه كيفيت خدمات و سرويس هاي اين مركز در بين كاربران مشهور شده و به انتخاب اول آنها تبديل شده است. علاوه بر كادر فني حرفه اي و استفاده از ابزار پيشرفته، اين مجاز بودن فعاليت هاي نمايندگي مورد بحث است كه مقدمات رضايت كاربران را فراهم نموده است.

نمايندگي مجاز كونيكا مينولتا، در راستاي فعاليت قانوني، تمام مجوزهاي لازم را از سازمان ها و موسسات ذي ربط دريافت كرده و به اين ترتيب، اعتماد كاربران خود را جلب نموده است. به دليل وجود اين مجوزها، چنانچه مراجعين شكايتي از نحوه خدمات رساني اين نمايندگي داشته باشند، مي توانند به صورت قانوني مساله را پيگيري نمايند.

اين گواهي است بر رعايت اصل تعهد و صداقت كه مديريت نمايندگي مجاز كونيكا مينولتا تاكيد ويژه اي بر آنها دارد.

نمايندگي كونيكا مينولتا در ايران با هدف خدمات رساني به مشتريان گرامي تأسيس شده و در اين راستا از برترين متخصصان كشور جهت تعمير دستگاه هاي كونيكا مينولتا بهره گرفته است. تعميرات كونيكا مينولتا در اين مركز با سرعت، دقت و با هزينه اي  بر اساس نرخنامه مصوب انجام مي پذيرد. بخش فروش اين مركز نيز با هدف فروش كالاي اصل و اورجينال سازمان دهي شده و در تلاش است تا بهترين خدمات را به مشتريان گرامي عرضه نمايد.

كاربران گرامي مي توانند پيش از خريد هر يك از محصولات كونيكا مينولتا تمامي اطلاعات مورد نياز خويش را از كارشناسان اين بخش دريافت دارند. پرطرفدار بودن توليدات كونيكا مينولتا مديريت اين مركز را برآن داشت تا با توسعه بخشي اين مركز خدمات تخصصي هر يك از محصولات كونيكا مينولتا را در پارتهاي جداگانه به كاربران ارائه دهد. شما كاربران گرامي مي توانيد جهت آشنايي با پارت هاي موجود در نمايندگي كونيكا مينولتا و خدمات تخصصي ارائه شده در هر كدام از آنها به بخش زير مراجعه نماييد.

▼▼▼▼

منبع : www.konica-minolta.ir.center

▲▲▲▲

امتياز:
بازديد: 2
برچسب:
:
[ 1397/6/11  ] [ ۱۱ ] [ copymachine97 ]

كاغذكش پرينتر سامسونگ يكي از قطعات مهم اين دستگاه است كه در فرايند پرينت كارايي ويژه اي دارد. كاغذكش كاغذ را به داخل مي كشد، پردازش هايي روي آن انجام مي دهد و از دستگاه خارج مي كند. به طور كلي سه نوع كاغذ كش در انواع پرينتر ها از جمله پرينتر سامسونگ وجود دارد؛ كاغذ كش ورودي، كاغذ كش داخلي و كاغذ كش خروجي.

 

وظيفه كاغذكش، كنترل كاغذ در دستگاه است. اگر هر يك از انواع كاغذ كش ها  يا قطعات داخلي آنها خراب باشند، ورود و خروج كاغذ با مشكل مواجه خواهد شد. در تعميرات پرينتر، توجه به كاركرد صحيح كاغذكش بسيار مهم است.

كارايي كاغذكش پرينتر سامسونگ چگونه است؟

اگر به هر دليلي كاغذكش پرينتر سامسونگ دچار مشكل شود، عملكرد دستگاه با مشكل مواجه خواهد شد، از گير كردن كاغذ گرفته تا وارد نشدن آن به دستگاه. بديهي است كه وقتي دستگاه نتواند كاغذ را پردازش كند و آن را به داخل بكشد يا خارج كند، كارايي خود را از دست مي دهد. در اين صورت بايد فكري به حال تعمير كاغذكش پرينتر سامسونگ كنيم. در اين مسير بايد از يك مركز معتبر و مجاز كمك بخواهيم تا خدماتي با كيفيت را دريافت كنيم.

وظايف كاغذكش هاي مختلف پرينتر سامسونگ

كاغذكش ورودي

كاغذ را به داخل مي كشد و به داخل دستگاه وارد مي كند.

كاغذكش داخلي

كاغذكش مياني يا داخلي، برگه اي را كه كاغذ كش ورودي وارد دستگاه كرده است، به كاغذكش خروجي انتقال مي دهد. اگر دچار خرابي و اختلال شود، كاغذ نمي تواند از دستگاه خارج شود.

كاغذ كش خروجي

به كمك كاغذكش خروجي، كاغذ از دستگاه خارجي مي شود. خرابي اين قطعه باعث ماندن كاغذ در دستگاه مي شود.

نشانه هاي خرابي كاغذكش پرينتر samsung

 • چروك شدن و كركره اي شدن كاغذ در هنگام ورود
   
 • پاره شدن كاغذ در پرينتر. اين مسئله در تعمير كاغذكش پرينتر سامسونگ بسيار اهميت دارد.
 • سرعت كم در هنگام حركت كاغذ در فيدر كاغذ كش
   
 • صداي ناهنجار در هنگام كشيدن كاغذ در پرينتر سامسونگ
 • گير كردن كاغذ در ورودي كاغذ كش پرينتر samsung
 • گير كردن كاغذ در هنگام خروج از پرينتر سامسونگ
 • گير كردن كاغذ در فيدر كاغذ كش

تعمير كاغذكش پرينتر سامسونگ

تعمير كاغذكش پرينتر سامسونگ بايد توسط متخصصان و تعميركاران خبره انجام شود. اين قطعه در عين حالي كه وظيفه ساده اي بر گردن دارد، پيچيدگي هاي منحصر به فردي دارد كه بي توجهي به آنها زمينه ساز بروز مشكلاتي ديگر است. بديهي است كه مراكز غير رسمي به دليل عدم استفاده از قطعات اورجينال دستگاه شما را دچار مشكلات جدي تر خواهند كرد.

اين مشكلات تا اندازه اي مي تواند جدي باشد كه جبران كردن آنها محال مي شود. براي حفظ كاركرد پرينتر لازم است قطعات كاغذ كش را به موقع سرويس كنيم. تنها با مراجعه به يك مركز رسمي مي توانيد تعويض و تعمير كاغذكش پرينتر سامسونگ را نجام دهيد.

نمايندگي تعميرات پرينتر سامسونگ

نمايندگي تعميرات پرينتر سامسونگ تكيه گاه امن كاربران است. مسئوليت تعمير انواع و اقسام پرينتر هاي سامسونگ را مي پذيرد. پرينتر هاي سياه-سفيد، رنگي، چندكاره، ليزري، جوهرافشان و … . اين مركز معتبر از ابزارآلات و تجهيزات معتبر و استاندارد استفاده مي كند. كيفيت بسيار بالايي دارد. آرشيوي مجهز از قطعات جانبي اصل و اورجينال در اختيار تعميركاران است. به همين دليل اگر به هر دليلي نياز به تعويض قطعه باشد، اين كار با دقت بالا و امنيت بالا انجام خواهد شد.

عيب يابي، ترميم و تعمير كاغذ كش پرينتر hp  ، انواع يونيت ها از جمله فيوزينگ و  ليزر، شارژ و تعويض كارتريج، تعمير مين برد، درام، پيكاپ رولر و بسياري موارد ديگر در اين مركز انجام مي شود. تعميركاران نمايندگي تعميرات پرينتر سامسونگ هر كدام در زمينه كاري خود سال ها تجربه درخشان دارند. كيفيت و امنيت دو ويژگي منحصر به فرد اين نمايندگي است.

▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼

منبع : http://www.samsung.ir.zone

▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲

امتياز:
بازديد: 1
برچسب:
:
[ 1397/5/23  ] [ ۱۱ ] [ copymachine97 ]

تا به حال به گرماي كاغذ پس از اعمال فرآيند چاپ و خروج برگه از دستگاه توجه كرده ايد؟ اين گرما به دليل وجود قطعه اي به نام هيتر يا فيوزينگ پرينتر كانن مي باشد. فيوزينگ ها در گذشته از يك لامپ گرم كننده درون  هات رولر تفلون شده و پرس رولر تشكيل شده بودند، اما امروزه جاي لامپ را يك المنت گرم كننده و جاي هات رولر را  هم فيوزر فيلم در فيوزينگ گرفته است.

 

بهره مندي از اين قطعات كارايي دستگاه را راحت تر كرده است. بد نيست بدانيد اين قطعه در ميان انواع پرينتر و دستگاه كپي مشترك است و كاربردي يكسان دارد.  پس اينكه ميزان تونر مورد نياز براي چاپ يك برگه مورد استفاده قرار گرفت، كاغذ توسط هيتر يا فيوزينگ پرينتر كانن حرارت داده شده و به اصطلاح پخته مي شود. اين حرارت سبب تثبيت و ماندگاري تونر بر روي برگه مي شود.

سرعت دستگاه براي خروج برگه سبب شده تا كاغذ بر اثر گرماي فيوزينگ دچار جرقه و يا سوختگي نشود. در برخي از مدل هاي پرينتر و دستگاه كپي زمان تعويض فيوزينگ پرينتر كانن از طريق نمايش كد هاي مخصوص در دستگاه به كاربران اعلام مي شود. البته در صورت بروز علائمي مثل خطوط اضافه بر روي برگه ي چاپ شده نيز مي توانيد زمان تعويض فيوزينگ چاپگر را متوجه شويد.

قطعات فيوزينگ پرينتر كانن

فنرهاي نگه دارنده :

معمولا در داخل فيوزينگ چاپگر دو فنر كه معمولا به راحتي و با دست باز نمي شود وجود دارد.  و وظيفه ي چسباندن دو قطعه ي فيوز به يكديگر بر عهده ي سان فنر ها مي باشد.

پرس پرينتر و چندكاره ليزري :

  همانطور كه از اسم آن اين قطعه  مشخص است،  پرس وظيفه پرس كردن را بر عهده دارد، جنس پرس از لايه اي نسوز و ضد آب بوده  كه با فشار آوردن به هيتر(هنگامي كه داغ است) باعث مي شود تونر ريخته شده روي صفحه داغ و دائمي شود. به عبارتي تثبيت تونر بر روي برگه به وسيله ي پرس انجام مي شود.

هيتر پرينتر چندكاره ليزري :

هيتر وظيفه ي ايجاد گرما(البته به وسيله ي چيني هيتر) تا دماي 360 را دارد. كاغذ از بين آن و پرس مي گذرد. وجود هيتر در پرينتر علت گرم بودن كاغذ پس از اعمال فرآيند چاپ مي باشد.

چيني هيتر پرينتر و چندكاره ليزري :

اين قطعه روي هيتر است و حدود 1 سانتي متر در 25 سانتي متر است كه شكننده و نسوز است . چيني هيتر زماني كه داغ مي شود فيلم فيوزر را داغ كرده و فيلم فيوزر با فشار پرس تونر را به كاغذ مي چسباند.

فيلم فيوزر پرينتر و چندكاره ليزري :

اين قطعه نيز پلاستيكي نسوز و ضد آب است كه هيتر درون آن قرار مي گيرد. هيتر گرما را به چيني ، از چيني به فيلم فيوزر و سپس فيلم فيوزر به روي كاغذ منتقل مي كند.

بوش پرس  پرينتر و چندكاره ليزري :

بوش دو سر پرس قرار مي گيرد كه از جا به جايي پرس جلوگيري كند، اگر صداي غير معمولي از فيوزر به گوشتان خورد احتمال اول گشادي بوش است كه اجازه مي دهد پرس در جاي خود جا به جا شود.

تعمير يا تعويض فيوزنگ پرينتر كانن

تعمير يا تعويض فيوزنگ پرينتر كانن و تشخيص انتخاب يكي از اين گزينه ها با يد توسط تعميركار متخصص انجام شود. هر گونه اقدام ناآگاهانه در اين زمينه ها آسيب هاي بسياري را به دستگاه شما وارد مي كند. خرابي اين قطعه منجر به عدم ثبت نهايي متون و يا تصاوير بر روي برگه مي شود. به ياد داشته باشيد مواردي مثل شكستگي فيوزينگ و سوختن آن تنها از طريق تعويض اين قطعه با مدل هاي اورجينال كيفيت و كارايي اوليه را به دستگاه باز مي گردانند.

به ياد داشته باشيد قطعات پرينتر بسيار به يكديگر نزديك و همچنين حساس مي باشند به همين علت هر گونه تعميرات اگر از سر بي تجربگي انجام شود آسيب ديدگي هاي بسياري براي دستگاه به همراه خواهد داشت.

*** منبع : http://canon.ir.zone

امتياز:
بازديد: 2
برچسب:
:
[ 1397/5/22  ] [ ۱۲ ] [ copymachine97 ]

درام پرينتر فوجيتسو يكي از حساس ترين قطعات اين دستگاه مي باشد. كيفيت چاپ در پرينتر فوجيتسو همانند ساير برند ها به كيفيت و سالم بودن اين قطعه بستگي دارد. هر گونه آسيب ديدگي درام اثر مستقيمي بر برگه ي چاپ شده دارد. وظيفه ي اين قطعه در پرينتر در اين مقاله قصد داريم به بررسي راه هاي تعمير درام پرينتر فوجيتسو و دلايل خرابي اين قطعه بپردازيم.

 

به طور كلي وظيفه ي درام پرينتر انتقال تونر بر روي كاغذ مي باشد. تونر ماده اي به شكل پودر و در پرينتر هاي سياه و سفيد به رنگ سياه مي باشد. درام معمولا بر اثر گرد و غبار و خط و خش بر روي اين قطعه دچار اختلال مي شود. تعويض و تعمير درام پرينتر فوجيتسو لازم است توسط واحد تعميرات پرينتر و به وسيله ي متخصصان انجام شود. جهت آشنايي بيشتر با درام پرينتر ادامه ي مطلب را مطالعه كنيد.

دلايل خرابي درام پرينتر فوجيتسو

همان طور كه پيش تر اشاره كرديم درام از قطعات حساس پرينتر محسوب مي شود.درام پرينتر فوجيتسو تحت تاثير عواملي مثل گرد و غبار و خط و خش دچار شكل مي شود. سطح درام بسيار حساس بوده و با كوچكترين خراش دچار ناهمواري مي شود. پيش تر اشاره كرديم كه درام طي فرآيندي ماده تونر را بر بخش هاي تعيين شده بر روي برگه انتقال مي دهد.

وجود اين ناهمواري ها سبب مي شود اين انتقال به درستي صورت نگيرد يا به نوعي اين خطوط بر روي برگه انتقال پيدا كند. جذب نكردن تونر توسط درام نيز يكي ديگر از اختلالات اين قطعه به شمار مي رود. در صورت عدم جذب اين ماده دستگاه قادر به چاپ اسناد، متون و تصاوير نخواهد بود. به همين دليل تعمير درام پرينتر فوجيتسو از اهميت بسيار بالايي برخوردار است.

تعمير درام پرينتر فوجيتسو

تعمير درام پرينتر فوجيتسو براي حفظ عملكرد دستگاه لازم است توسط متخصصان انجام شود. به ياد داشته باشيد براي تعويض درام پرينتر فوجيتسو حتما از نمونه ي اوجينال اين قطعه استفاده كنيد. استفاده از قطعات تقلبي و بي كيفيت اختلالات بسياري را در كاركرد اين قطعه به وجود مي آورد.

اين قطعه متناسب با ۳ بار شارژ كارتريج پرينتر لازم است كه تعويض شود.  درام در صورت آسيب ديدگي شديد قابل تعمير نبوده و لازم است تعويض شود. به ياد داشته باشيد تنها مشكلات سخت افزاري دليل بر عدم عملكرد پرينتر نيست در بعضي موارد مشكلات نرم افزاري باعث اختلال در كاركرد پرينتر مي شوند.

********* منبع : http://fujitsu.ir.zone

امتياز:
بازديد: 2
برچسب:
:
[ 1397/5/21  ] [ ۱۲ ] [ copymachine97 ]

تعميرات كپي توشيبا يكي از تخصصي ترين خدمات ارائه شده در نمايندگي توشيبا است. خدمات اين مركز با رعايت تمامي پارامترهاي ضروري و بايستۀ تعميرات توشيبا انجام مي پذيرد. سرويس هاي مرتبط با اين دستگاه، در اين مركز، به دو شيوه «تعمير در محل كپي توشيبا » و «تعميرات كپي توشيبا در نمايندگي» انجام مي پذيرد. شيوه دوم، بدليل وزن بالاي دستگاه هاي كپي و دشواري هاي حمل و جايجايي آنها، كمتر مورد استفاده قرار مي گيرد. به همين دليل غالب كاربران شيوه نخست يا همان تعمير در محل را ترجيح مي دهند.

 

مركز تعميرات كپي توشيبا فعاليت خود را همزمان با ورود دستگاه‌هاي كپي اين برند به بازارهاي داخلي كشور آغاز كرده و همگام با پيشرفت تكنولوژي‌هاي به‌كار رفته در اين صنعت، تجهيزات و ابزار خود را توسعه بخشيده و به‌روز رساني ساخته است، از اين‌رو شما مي‌توانيد شاهد حضور پيشرفته‌ترين ابزارآلات تعمير در اين مركز باشيد. تجهيزاتي كه بالاترين سطح سازگاري با تعميرات كپي توشيبا را دارا هستند.

مديريت اين مركز اما به اين امر اكتفا نكرده و همواره با برگزاري دوره‌هاي تخصصي تعمير براي كارشناسان اين مركز، درصدد همگام‌سازي مباحث نظري و فني كارشناسان تعميرات كپي توشيبا با تكنولوژي‌هاي روز دنيا بوده است.

عيب ‌يابي تخصصي و آناليز همه جانبه قطعات اصلي و جانبي دستگاه هاي كپي، تهيه گزارش فني از اشكالات ايجاد شده، انجام سرويس‌ها و تعميرات جامع كپي هاي توشيبا، تعويض قطعات معيوب و از كارافتاده دستگاه با قطعات اصلي و اورجينال از خدماتي هستند كه مي‌توان با حضور در مركز تعميرات كپي توشيبا در سريعترين زمان و با بالاترين كيفيت از آن‌ها بهره‌مند گشت.

****منبع : http://toshiba.ir.zone/

امتياز:
بازديد: 5
برچسب:
:
[ 1397/3/20  ] [ ۱۰ ] [ copymachine97 ]

شارژ كارتريج پرينتر زيراكس با كيفيتي منحصر بفرد در نمايندگي مجاز زيراكس انجام مي‌پذيرد. كاربراني كه براي خريد چاپگر اقدام مي‌نمايند با در نظر گرفتن كاهش هزينه‌هاي چاپ و در دسترس بودن آن به اين مهم مي‌پردازند.

اما آنچه كه مسلم است يك پرينتر به هيچ وجه نمي ‌تواند بطور نامحدود كار كند. چاپگر با توجه به ظرفيت مخزن يا كارتريج خود قادر به تكثير تعداد محدودي برگ است. در اين مقاله برآنيم نحوه شارژ كارتريج پرينتر زيراكس را براي شما عزيزان شرح دهيم. با ما همراه باشيد.

نحوه شارژ كارتريج پرينتر زيراكس نوع ليزري

روش شارژ كارتريج چاپگر ليزري را بصورت مرحله به مرحله براي افزايش اطلاعات شما عزيزان به شكلي كاربردي ذكر مي‌كنيم:
 • با بكارگيري پيچ گوشتي به بازكردن پيچ درپوش كه نگهدارنده درام است بپردازيد

 • در اين مرحله بايد درپوش نگهدارنده درام را برداريد
 • بهتر است با دست چپ دسته كارتريج و با دست راست نيمه ديگر كارتريج را نگه داريد
 • هنگاميكه نيم تنه تونر را به سمت خودتان مي‎كشيد بايد نيم تنه درام را در جهت مخالف حركت دهيد. با اين روش نيم تنه تونر و درام از هم جدا مي‌شوند

 • حال بايد به بلندكردن انتهاي درام كه داراي چرخ‌دنده است بپردازيد. براي اين امر بهتر است درام را در خلاف جهت حركت عقربه‌هاي ساعت به سمت خود بكشيد. با بكارگيري دستمال درام را تميز كرده و دور از نور قرار دهيد

 • با احتياط PCR را از جاي خود بلند كنيد. در اين مرحله بايد به تميز كردن گريس‌هاي شفت PCR بپردازيد. بايد به اين نكته توجه كنيد كه گريس با بدنه PCR تماس پيدا نكند. حال با يك دستمال PCR را تميز كنيد

 • پيچ‌هاي وايپر بليد (wiper blade) را باز كنيد. به آهستگي وايپر بليد را بلند كنيد. بهتر است به تميز كردن آن با دستگاه دمنده هوا بپردازيد. البته اين نكته را فراموش نكنيد كه لبه پلاستيكي وايپر بليد را فقط هوا بگيريد و از دستمال استفاده نكنيد

 • تونر سوخته‌ هاي داخل مخزن را خالي كرده و با هواي فشرده تميز كنيد

 • در اين مرحله بليد را در جاي خود قرار داده و نسبت به بستن پيچ آن اقدام نماييد


  *** منبع : http://xerox.ir.zone

امتياز:
بازديد: 10
برچسب:
:
[ 1397/3/19  ] [ ۱۱ ] [ copymachine97 ]

تعميرات دستگاه كپي پاناسونيك در نمايندگي پاناسونيك، به صورت تخصصي و حرفه اي انجام مي گردد. مدل هاي جديد دستگاه كپي پاناسونيك چند كاره بوده و قابليت فكس، اسكن و كپي در آن ها موجود مي باشد. دستگاه كپي از چند قطعه ي اصلي تشكيل شده است كه اين اجزاء عبارتند از: درام(drum)، گيرنده نور(يا تسمه)، دسته‌اي از سيم‌ها، لامپ و عدسي‌ها، تونر و Fuser . در صورت استفاده ي بهينه عمر قطعات مصرفي افزايش يافته و استهلاك قطعات ديرتر اتفاق خواهد افتاد. اما به هر حال، دستگاه‌هاي كپي پاناسونيك، نيز از استهلاك قطعات كه به مرور زمان و كار با هر دستگاه فيزيكي و مكانيكي ديگري ايجاد مي‌شود، مستثني نيستند. دستگاه‌هاي كپي پاناسونيك با هر كيفيتي كه ساخته شوند به مرور زمان نيازمند سرويس، گردزدايي و يا تعمير مي‌گردند.

 

نكته‌ي حائز اهميت در اين ميان تعميرات دستگاه كپي پاناسونيك، به دست افرادي است كه تجربه و تخصص لازم را در تعميرات دستگاه كپي دارا باشند. بنابراين اگر در حال حاضر جزو آن‌دسته از افرادي هستيد كه دستگاه آن‌ها دچار نقص شده است. مراجعه به نمايندگي پاناسونيك را جهت تعميرات به شما پيشنهاد مي كنيم. استفاده ي بهينه و درست از دستگاه  موجب خواهد شد كه آسيب جدي به دستگاه وارد نشده و روند تعميرتخصصي دستگاه كپي پاناسونيك  به سادگي دنبال شود.

*** منبع : http://panasonic.copymachine.ir

امتياز:
بازديد: 8
برچسب:
:
[ 1397/3/19  ] [ ۰۷ ] [ copymachine97 ]
[ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب