فروش ماشين هاي اداري،فروش كارتريج،اسكنر،فكس
آموزش تعميرات ماشين هاي اداري،تعميرات ماشين هاي اداري،شارژ كارتريج
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 0
ديروز : 0
افراد آنلاين : 1
همه : 293
چت باکس

كارتريج پرينتر ريكو در دو مدل ليزري و جوهر افشان در دسترس است. شارژ كارتريج پرينتر ليزري و جوهر افشان ريكو به طور كلي از هم جدا و متفاوت و تنها در كليات مشترك هستند. كارتريج هاي ليزري ريكو به راحتي و توسط متخصصان شارژ كارتريج شارژ شده و قابليت استفاده مجدد را پيدا مي كنند.

 

شارژ كارتريج پرينترهاي ليزري بسيار مرسوم بوده و حتي شركت هاي بسيار بزرگ نيز كارتريج هاي خود را به مراكز شارژ كارتريج جهت شارژ ارسال مي كنند، اما كارتريج هاي جوهر افشان نهايتا ۲ بار قابليت شارژ دارند كه خيلي هم نمي توان به كيفيت آنها تكيه كرد.

به جاي شارژ كارتريج هاي جوهر افشان بايد از كارتريج هاي قابل شارژ استفاده كرد تا نتيجه بهتري حاصل شود. هر چند كارتريج هاي قابل شارژ نيز مي توانند اثرات منفي روي هد دستگاه جوهر افشان ايجاد كنند، اما در هر صورت كيفيت بهتري را نسبت به نمونه هاي قديمي تر ارائه مي دهند.

چه وقت براي شارژ كارتريج ريكو اقدام كنيد؟

صرف نظر از نوع دستگاه چاپ و مدل آن، وقتي جوهر يا تونر كارتريج تمام مي شود يا نزديك تمام شدن است، بايد فكري براي شارژ كارتريج ريكو  كنيد. اگر دقت لازم را در نگهداري از آن به عمل نياوريد، سريعا خشك شده و ديگر نمي توان آن را پر كرد. بدين ترتيب مجبور هستيد پول بيشتري براي خريد كارتريج نو صرف كنيد.

پس وقتي اولين آثار اتمام جوهر هر كدام از كارتريج هاي رنگي يا سياه را مشاهده كرديد، وقت را تلف نكنيد و سريعا آن كارتريج را از پرينتر خارج كنيد و به دنبال مركزي باشيد كه شارژ كارتريج ريكو را با بالاترين كيفيت انجام دهد. قبل از مراجعه براي شارژ كارتريج ريكو در بسته بندي آن دقت لازم را به عمل بياوريد.

*** منبع : http://www.ricoh.ir.zone

امتياز:
بازديد: 4
برچسب:
:
[ 1397/3/28  ] [ ۱۱ ] [ copymachine97 ]

تعميرات پرينتر سامسونگ يكي ديگر از تخصصي ترين خدمات ارائه شده در اين مركز مي باشد كه با بهره‌ گيري از پيشرفته ترين ابزارآلات تعمير و هوشمندانه‌ترين تجهيزات عيب يابي انجام مي‌پذيرد. كارشناسان حاضر در نمايندگي سامسونگ به دليل برخورداري از تمامي امكانات حرفه اي اين حوزه، موفق به ارائه بالاترين سطح كيفي خدمات پس از فروش و كسب بالاترين ميزان رضايت مشتريان خود گشته اند. موفقيت و پيشروي مركز تعميرات پرينتر سامسونگ مرهون تعهد به پارامترهايي است كه از زمان راه اندازي و تأسيس در اين مركز اجرايي گشته اند.

 

كاربران گرامي پرينتر سامسونگ به خاطر داشته باشند، تعميرات اين دستگاه در مراكز غيرمجاز و به دست افراد مبتدي، نه تنها مشكل آن را برطرف نخواهد كرد بلكه موجب وارد كردن صدمات جدي به بخش‌هاي ديگر دستگاه خواهد گرديد. حتي در برخي موارد با از كار انداختن كلي دستگاه امكان بازيابي و اصلاح آن را براي هميشه از بين مي‌برد.

شما مي‌توانيد با انتخاب آگاهانه مركز تعميرات سامسونگ جهت تعمير دستگاه معيوب خويش، در كمترين زمان و با كمترين هزينه، خدمات مورد نياز خويش را دريافت نماييد. احترام به مشتريان و هموطنان گرامي در كنار ارائه بالاترين سطح كيفي خدمات، هدف مديريت و كادر فني مركز تعميرات سامسونگ مي‌باشد.

*** منبع ← http://www.samsung.ir.zone

امتياز:
بازديد: 4
برچسب:
:
[ 1397/3/27  ] [ ۱۱ ] [ copymachine97 ]

نمايندگي شارپ در ايران با تكيه بر دانش و تخصص كارشناسان زبده و ماهر خويش در تلاش است تا تخصصي ترين خدمات حوزه سخت افزار و پشتيباني فني تجهيزات را به مشتريان، همكاران و هموطنان گرامي ارائه نمايد. بدين منظور كارشناسان اين مركز، طي دوره‌هاي تخصصي و حرفه‌اي، گزينش شده‌اند و بر ساختار نرم افزاري و سخت افزاري تمامي دستگاه هاي شارپ آشنايي و تسلط دارند. با توجه به گستردگي خدمات ارائه شده در نمايندگي شارپ، توجه، دقت و تمركز بر خدمات ارائه شده، جز با ايجاد واحدهاي تخصصي امكان‌پذير نبوده است. در مركز تعميرات شارپ خدمات تخصصي مرتبط با هر محصول صرفاً در پارت مخصوص به همان محصول ارائه مي‌گردد.

شما كاربران گرامي بسته به نوع دستگاه خويش، پس از ورود به نمايندگي شارپ به واحد مربوطه راهنمايي شده و خدمات تخصصي مورد نياز خويش را دريافت مي‌كنيد. در هر يك از واحدهاي تخصصي تعميرات شارپ ، كارشناسان متخصصي حضور دارند كه راهنما و پاسخگوي شما كاربران گرامي در زمينه اختلالات ايجاد شده در دستگاه و شيوه رفع آنها خواهند بود.

*** منبع : http://sharp.ir.zone

امتياز:
بازديد: 7
برچسب:
:
[ 1397/3/22  ] [ ۱۱ ] [ copymachine97 ]

تعميرات كپي توشيبا يكي از تخصصي ترين خدمات ارائه شده در نمايندگي توشيبا است. خدمات اين مركز با رعايت تمامي پارامترهاي ضروري و بايستۀ تعميرات توشيبا انجام مي پذيرد. سرويس هاي مرتبط با اين دستگاه، در اين مركز، به دو شيوه «تعمير در محل كپي توشيبا » و «تعميرات كپي توشيبا در نمايندگي» انجام مي پذيرد. شيوه دوم، بدليل وزن بالاي دستگاه هاي كپي و دشواري هاي حمل و جايجايي آنها، كمتر مورد استفاده قرار مي گيرد. به همين دليل غالب كاربران شيوه نخست يا همان تعمير در محل را ترجيح مي دهند.

 

مركز تعميرات كپي توشيبا فعاليت خود را همزمان با ورود دستگاه‌هاي كپي اين برند به بازارهاي داخلي كشور آغاز كرده و همگام با پيشرفت تكنولوژي‌هاي به‌كار رفته در اين صنعت، تجهيزات و ابزار خود را توسعه بخشيده و به‌روز رساني ساخته است، از اين‌رو شما مي‌توانيد شاهد حضور پيشرفته‌ترين ابزارآلات تعمير در اين مركز باشيد. تجهيزاتي كه بالاترين سطح سازگاري با تعميرات كپي توشيبا را دارا هستند.

مديريت اين مركز اما به اين امر اكتفا نكرده و همواره با برگزاري دوره‌هاي تخصصي تعمير براي كارشناسان اين مركز، درصدد همگام‌سازي مباحث نظري و فني كارشناسان تعميرات كپي توشيبا با تكنولوژي‌هاي روز دنيا بوده است.

عيب ‌يابي تخصصي و آناليز همه جانبه قطعات اصلي و جانبي دستگاه هاي كپي، تهيه گزارش فني از اشكالات ايجاد شده، انجام سرويس‌ها و تعميرات جامع كپي هاي توشيبا، تعويض قطعات معيوب و از كارافتاده دستگاه با قطعات اصلي و اورجينال از خدماتي هستند كه مي‌توان با حضور در مركز تعميرات كپي توشيبا در سريعترين زمان و با بالاترين كيفيت از آن‌ها بهره‌مند گشت.

****منبع : http://toshiba.ir.zone/

امتياز:
بازديد: 6
برچسب:
:
[ 1397/3/20  ] [ ۱۰ ] [ copymachine97 ]

شارژ كارتريج پرينتر زيراكس با كيفيتي منحصر بفرد در نمايندگي مجاز زيراكس انجام مي‌پذيرد. كاربراني كه براي خريد چاپگر اقدام مي‌نمايند با در نظر گرفتن كاهش هزينه‌هاي چاپ و در دسترس بودن آن به اين مهم مي‌پردازند.

اما آنچه كه مسلم است يك پرينتر به هيچ وجه نمي ‌تواند بطور نامحدود كار كند. چاپگر با توجه به ظرفيت مخزن يا كارتريج خود قادر به تكثير تعداد محدودي برگ است. در اين مقاله برآنيم نحوه شارژ كارتريج پرينتر زيراكس را براي شما عزيزان شرح دهيم. با ما همراه باشيد.

نحوه شارژ كارتريج پرينتر زيراكس نوع ليزري

روش شارژ كارتريج چاپگر ليزري را بصورت مرحله به مرحله براي افزايش اطلاعات شما عزيزان به شكلي كاربردي ذكر مي‌كنيم:
 • با بكارگيري پيچ گوشتي به بازكردن پيچ درپوش كه نگهدارنده درام است بپردازيد

 • در اين مرحله بايد درپوش نگهدارنده درام را برداريد
 • بهتر است با دست چپ دسته كارتريج و با دست راست نيمه ديگر كارتريج را نگه داريد
 • هنگاميكه نيم تنه تونر را به سمت خودتان مي‎كشيد بايد نيم تنه درام را در جهت مخالف حركت دهيد. با اين روش نيم تنه تونر و درام از هم جدا مي‌شوند

 • حال بايد به بلندكردن انتهاي درام كه داراي چرخ‌دنده است بپردازيد. براي اين امر بهتر است درام را در خلاف جهت حركت عقربه‌هاي ساعت به سمت خود بكشيد. با بكارگيري دستمال درام را تميز كرده و دور از نور قرار دهيد

 • با احتياط PCR را از جاي خود بلند كنيد. در اين مرحله بايد به تميز كردن گريس‌هاي شفت PCR بپردازيد. بايد به اين نكته توجه كنيد كه گريس با بدنه PCR تماس پيدا نكند. حال با يك دستمال PCR را تميز كنيد

 • پيچ‌هاي وايپر بليد (wiper blade) را باز كنيد. به آهستگي وايپر بليد را بلند كنيد. بهتر است به تميز كردن آن با دستگاه دمنده هوا بپردازيد. البته اين نكته را فراموش نكنيد كه لبه پلاستيكي وايپر بليد را فقط هوا بگيريد و از دستمال استفاده نكنيد

 • تونر سوخته‌ هاي داخل مخزن را خالي كرده و با هواي فشرده تميز كنيد

 • در اين مرحله بليد را در جاي خود قرار داده و نسبت به بستن پيچ آن اقدام نماييد


  *** منبع : http://xerox.ir.zone

امتياز:
بازديد: 10
برچسب:
:
[ 1397/3/19  ] [ ۱۱ ] [ copymachine97 ]

تعميرات دستگاه كپي پاناسونيك در نمايندگي پاناسونيك، به صورت تخصصي و حرفه اي انجام مي گردد. مدل هاي جديد دستگاه كپي پاناسونيك چند كاره بوده و قابليت فكس، اسكن و كپي در آن ها موجود مي باشد. دستگاه كپي از چند قطعه ي اصلي تشكيل شده است كه اين اجزاء عبارتند از: درام(drum)، گيرنده نور(يا تسمه)، دسته‌اي از سيم‌ها، لامپ و عدسي‌ها، تونر و Fuser . در صورت استفاده ي بهينه عمر قطعات مصرفي افزايش يافته و استهلاك قطعات ديرتر اتفاق خواهد افتاد. اما به هر حال، دستگاه‌هاي كپي پاناسونيك، نيز از استهلاك قطعات كه به مرور زمان و كار با هر دستگاه فيزيكي و مكانيكي ديگري ايجاد مي‌شود، مستثني نيستند. دستگاه‌هاي كپي پاناسونيك با هر كيفيتي كه ساخته شوند به مرور زمان نيازمند سرويس، گردزدايي و يا تعمير مي‌گردند.

 

نكته‌ي حائز اهميت در اين ميان تعميرات دستگاه كپي پاناسونيك، به دست افرادي است كه تجربه و تخصص لازم را در تعميرات دستگاه كپي دارا باشند. بنابراين اگر در حال حاضر جزو آن‌دسته از افرادي هستيد كه دستگاه آن‌ها دچار نقص شده است. مراجعه به نمايندگي پاناسونيك را جهت تعميرات به شما پيشنهاد مي كنيم. استفاده ي بهينه و درست از دستگاه  موجب خواهد شد كه آسيب جدي به دستگاه وارد نشده و روند تعميرتخصصي دستگاه كپي پاناسونيك  به سادگي دنبال شود.

*** منبع : http://panasonic.copymachine.ir

امتياز:
بازديد: 8
برچسب:
:
[ 1397/3/19  ] [ ۰۷ ] [ copymachine97 ]

مركز تعميرات كپي با تيمي از برترين متخصصين تعمير ماشين هاي اداري در  كشور ، اين اطمينان را مي دهد كه ابتدا دستگاه هاي فتوكپي را تجزيه و تحليل كرده و سپس با توجه به مشكل موجود، آن را تعمير مي كند؛ همچنين اين مركز مشكلات دستگاه شما را با بهترين راه حل فني، كوتاه ترين زمان ممكن و كمترين هزينه مرتفع مي سازد و حتي‌الامكان قطعات فابريك را تعويض نمي كند و در صورت تعويض نيز قطعاتي را با كيفيتي برابر قطعات اصل جايگزين مي نمايد.

 

گفتني است ، مركز تعميرات كپي يكي از مجهزترين و تخصصي ترين مراكز تعميرات فتوكپي  با بيش از سال ها سابقه، خدمات خود را در زمينه تعميرات تخصصي كليه ي پرينترهاي ليزري ، سوزني ، جوهرافشان چندكاره و هد انواع پرينتر در كوتاه ترين زمان و با مناسب ترين هزينه  ارائه مي دهد. خدمات تخصصي تعمير اسكنر ، تعمير فكس و شارژ كارتريج از ديگر خدمات اين مجموعه مي باشد. لازم به ذكر است ، تعمير هريك از ماشين هاي اداري در واحد تخصصي دستگاه مورد نظر انجام مي گردد و جهت تعميرات هر دستگاه از تعميركاران و متخصصين همان دستگاه بهره گرفته ايم.

 

* منبع ◄ http://copymachine.ir

 

امتياز:
بازديد: 10
برچسب:
:
[ 1397/3/12  ] [ ۱۰ ] [ copymachine97 ]
[ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب